• NUMER IDENTYFIKACYJNY REG...
  22.12.2014

NUMER IDENTYFIKACYJNY REGON, NUMER IDENTYFIKACJI PODATKOWEJ NIP Załącznik do wniosku o zmianę danych w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS-ZY)

|

NUMER IDENTYFIKACYJNY REGON, NUMER IDENTYFIKACJI PODATKOWEJ NIP Załącznik do wniosku o zmianę danych w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS-ZY) służy do podania numeru NIP i numeru REGON. Numer Identyfikacji Podatkowej to kod złożony z 10 cyfr, który służy do identyfikacji podatnika prowadzącego działalność gospodarczą (osoby fizyczne i organizacje). Dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej od 01. września 2011 r. identyfikatorem podatkowym jest numer PESEL. Numer REGON dziewięciocyfrowy numer podmiotu gospodarki narodowej w rejestrze gospodarki narodowej. Osoby fizyczne mają numer REGON przypisany raz na zawsze, przy pierwszej rejestracji w rejestrze niezależnie od faktu przerwania i ponownej rejestracji działalności gospodarczej w późniejszym czasie.

Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Pobierz PDF
Dokument zawiera gotowy do uzupełnienia wzór.
Wypełniony poprawnie dokument możesz wydrukować.

Pobierz wzór do wydruku
Dlaczego warto:
WYJAŚNIENIE ważnych pojęć w dokumencie.
Szczegółowa INSTRUKCJA uzupełnienia pisma.
PRZYKŁAD prawidłowo wypełnionego dokumentu.
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...
Gdzie jestem
Spis Treści
Powiązane dokumenty
Zakładki
Ostatnio otwarte
Stan prawny: 22.12.2014 | Grupa ArsLege.pl LexLege na Androida LexLege na Androida
CENNIK | POMOC | KONTAKT