Strona używa
plików cookies.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności

Aktualności


Koncern Volkswagen napędza gospodarkę w Polsce. W drodze nowe inwestycje.

Koncern Volkswagen napędza gospodarkę w Polsce. W drodze nowe inwestycje Koncern Volkswagen od niemal 25 lat jest zaangażowany w Polsce. W kraju funkcjonuje kilkanaście dużych firm wchodzących w skład przedsiębiorstwa. A to przekłada się na niemal 20 tys. miejsc pracy tylko w spółkach VW, transfer nowoczesnych technologii i wiedzy oraz działalność charytatywną i prospołeczną.

Czytaj więcej

Poznaj zasady egzaminu wstępnego!

21-09-2016

W ostatnią sobotę września tysiące osób przystąpi do egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, komorniczą i notarialną. Podchodzisz do egzaminu? Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Czytaj więcej

Powtarzające się pytania na egzaminach wstępnych z lat 2009-2015

20-09-2016

Przygotowując się do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką i radcowską, notarialną, komorniczą oraz na aplikację ogólną w 2016 roku warto zapoznać się z przepisami, do których na egzaminach w latach poprzednich pojawiło się więcej niż jedno pytanie.

Czytaj więcej

Zmiany w aktach prawnych do egzaminów wstępnych 2016!

03-08-2016

Egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze coraz bliżej. W natłoku nauki kandydaci mogą przeoczyć istotne zmiany w aktach prawnych, które obowiązują na egzaminach.

Czytaj więcej

Czy darmowe konto bankowe jest faktycznie darmowe?

11-07-2016

Czy darmowe konto bankowe jest faktycznie darmowe? Rachunek osobisty w banku musi założyć w zasadzie każdy, kto rozpoczyna karierę zawodową, gdyż na konto przesyłane są pieniądze z tytułu wynagrodzenia. Konto bankowe przydaje się także do codziennych transakcji np. do elektronicznego opłacania rachunków czy płacenia za zakupy kartą powiązaną z rachunkiem.

Czytaj więcej

Zmiany w przepisach dla aplikacji prawniczych!

10-07-2015

Egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze coraz bliżej. W natłoku nauki kandydaci mogą przeoczyć istotne zmiany w aktach prawnych , które obowiązują na egzaminach.

Czytaj więcej

Nowy serwis grupy ArsLege - www.prawimy.pl

06-01-2015

Z przyjemnością informujemy, że stworzyliśmy nowy serwis zawierający autorskie teksty o prawie. Prawimy.pl jest poświęcony zgłębianiu wiedzy prawniczej, tworzony przez prawników oraz osoby  ściśle związane z różnymi dziedzinami prawa.   Już teraz masz szanse współtworzyć prawimy.pl i stać się jego redaktorem.

Czytaj więcej

Rekrutacja do Kliniki „Prawa człowieka a podatki” 2014/2015

31-12-2014

W imieniu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka zapraszamy studentów wydziałów prawa do odbycia rocznej, nieodpłatnej praktyki w programie edukacyjno - interwencyjnym Klinika „Prawa człowieka a podatki”.

Czytaj więcej
 
    Wyniki 1-10 z 2521    

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.