Strona używa
plików cookies.

Akceptuję

Certyfikat księgowy

Prezentujemy bogaty pakiet pytań testowych jednokrotnej odpowiedzi przygotowany specjalnie dla osób ubiegających się o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Nie marnuj czasu – ucz się tego, co będzie na egzaminie!

Rozwiązuj testy z aktów prawnych opracowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 21 kwietnia 2009 r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wskazanego w nim zakresu zagadnień objętych egzaminem sprawdzającym kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Rozwiązywanie testów on-line to najskuteczniejsza metoda nauki!

Każde pytanie testowe ma opracowaną odpowiedź i aktualną podstawę prawną. Dajemy Ci możliwość bieżącego sprawdzenia swoich wyników oraz odpowiedzi jakich udzieliłeś. Każdy rozwiązany test zostaje zapisany na Twoim koncie.

Certyfikat księgowego   

3339  pytań
Pakiet testowy opracowany na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 21 kwietnia 2009 r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wskazanego w nim zakresu zagadnień...
więcej »

Kodeks cywilny   

1465  pytań

Mienie   

62  pytań
więcej »

Ordynacja podatkowa   

589  pytań
więcej »

Egzamin na certyfikat księgowy.

Zdobądź certyfikat księgowego!
UCZ SIĘ JUŻ OD 15 ZŁ!
Pytanie nr 19847 - AKT ARCHIWALNY - Rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 28 kwietnia 2006 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu i Budownictwa w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, w decyzji o odmowie nadania uprawnień budowlanych izba określa termin, po którego upływie osoba ubiegająca się o uprawnienia budowlane może ponownie przystąpić do części ustnej egzaminu. Termin ten nie może być krótszy niż:
A
12 miesięcy
B
6 miesięcy
C
3 miesiące
więcej testów

Kliknij "Lubie to!" aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.

STUDENCIE! Tu znajdziesz DARMOWY DOSTĘP
W bibliotekach niżej wymienionych uczelni znajdziesz stanowiska z darmowym dostępem do bazy testów ArsLege!
Grupa ArsLege: