Strona używa
plików cookies.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Doradca podatkowy

2 tryby rozwiązywania testów: nauki
i egzaminacyjny

Codzienna aktualizacja testów i aktów prawnych

Kup dostęp
1273 pytań opracowanych przez specjalistów ArsLege
92 procent
zadowolonych użytkowników

Testy przygotowujące do egzaminu

Testy opracowane zgodnie z wykazem Ministra Finansów z dnia 22 kwietnia 2016 roku (załącznik do Uchwały nr 10/VI/2016), zaktualizowane Uchwałą Nr 12/VI/2016 z dnia 4 lipca 2016 roku. Pytania mają aktualny stan prawny.
  • Testy z poszczególnych aktów prawnych
  • Egzaminy z lat ubiegłych
Pakiet zawierający wszystkie pytania z wykazu z dnia 22 kwietnia 2016 roku (załącznik do Uchwały nr 10/VI/2016), zaktualizowany Uchwałą Nr 12/VI/2016 z dnia 4 lipca 2016 roku. Pytania mają aktualny stan prawny.
1353 pytań
Rozwiąż

Analiza podatkowa  

więcej
Pytania pochodzą z wykazu z dnia 22 kwietnia 2016 roku (załącznik do Uchwały nr 10/VI/2016), zaktualizowanego Uchwałą Nr 12/VI/2016 z dnia 4 lipca 2016 roku
57 pytań
Rozwiąż
Pytania pochodzą z wykazu z dnia 22 kwietnia 2016 roku (załącznik do Uchwały nr 10/VI/2016), zaktualizowanego Uchwałą Nr 12/VI/2016 z dnia 4 lipca 2016 roku
41 pytań
Rozwiąż
  więcej  
Od 2010 roku uczyło się z nami 8 000
kandydatów do egzaminów zawodowych
ArsLege poleciła mi koleżanka. Dzięki testom zdałam egzamin na Urzędnika Służby Cywilnej. Podoba mi się to, że zawsze wyświetla się przepis, którego dotyczy pytanie. Nie traciłam czasu na szukanie odpowiedzi. Bardzo dobre narzędzie.
Zdałam egzamin na doradcę podatkowego. Rozwiązałam wszystkie pytania z wykazu i się opłaciło. Tylko ArsLege ma tak opracowane testy i dzięki nim zdałam egzamin. Polecam wszystkim.
Polecam portal ArsLege. Aktualne pytania, wszystkie testy potrzebne do zdania mojego egzaminu. Miałem mało czasu, ale dzięki Wam zdałem ciężki egzamin biegłego rewidenta i zaoszczędziłem czas. Głównie uczyłam się z testów. Pozdrawiam!
Testy ArsLege gwarancją sukcesu!
Lider testów w Polsce

Już od 5 lat opracowujemy testy przygotowujące do egzaminów zawodowych. Posiadamy największą bazę testów w Polsce, ponad 80 000 aktualnych pytań testowych. Z nami przygotujesz się do 23 egzaminów zawodowych!

Analiza postępów w nauce

Po każdym teście pokażemy Ci dokładną analizę Twojego wyniku. Statystyki pomogą Ci ocenić stan przygotowania do egzaminu. Wskażemy Ci akty prawne, nad którymi musisz więcej popracować, aby poprawić swój wynik.

Opracowanie planu nauki

Poinformujemy Cię o najbliższym egzaminie i opracujemy dla Ciebie plan nauki. Wskażemy Ci z czego się uczyć i ile czasu dziennie powinieneś poświęcić, aby przerobić całą bazę Twoich testów i zdać egzamin.

Aktualny stan prawny pytań testowych

Stan prawny pytań testowych jest codziennie aktualizowany. Treść pytań jest na bieżąco dopasowywana do wprowadzonych zmian w aktach prawnych.

Jak nas oceniają użytkownicy:
Wyniki oceny treści pytań testowych Kup dostęp
Wyniki oceny treści pytań testowych.
Ocena przydatności pytań testowych Kup dostęp
Ocena przydatności pytań testowych.
Znaczenie pytań testowych w przygotowaniu do egzaminów wstępnych Kup dostęp
Znaczenie pytań testowych w przygotowaniu do egzaminów wstępnych.

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.