Korzystanie z
portalu oznacza
akceptację regulaminu.
Polityka cookies
Polityka prywatności

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Najwyższa skuteczność testów w Polsce

Jako jedyni w Polsce możemy pochwalić się skutecznością pytań testowych na poziomie aż 94% (łączna średnia skuteczność testów ArsLege z egzaminów wstępnych). Zobacz, na ile pytań znalazłbyś odpowiedź na egzaminach wstępnych na aplikacje prawnicze, gdybyś przerobił wszystkie testy przygotowane przez ArsLege.

Liczba pytań z bazy ArsLege, które pojawiły się na egzaminach wstępnych na aplikację w 2015 roku.

Największa skuteczność testów na aplikację w ArsLege.

Największa baza pytań w Polsce

Przerobienie na ArsLege pytań testowych z aktów prawnych wymaganych na egzaminach wstępnych zapewni Ci wystarczającą znajomość przepisu do udzielenia prawidłowych odpowiedzi na egzaminie. Do każdego artykułu znajdziesz u nas przynajmniej jedno pytanie. Szczegółowe opracowanie pytań zagwarantuje Ci uzyskanie wystarczającej liczby punktów na egzaminie.

Porównaj ilość przepisów, które musisz opanować do egzaminu wstępnego z liczbą przygotowanych specjalnie dla Ciebie pytań!

Nazwa aplikacji Liczba przepisów z aktów prawnych obowiązujących na egzaminie Liczba pytań ArsLege dla tej aplikacji Średnia liczba pytań do jednego artykułu
Aplikacja adwokacka i radcowska 13 070 23 248 2
Aplikacja notarialna 10 831 18 891 2
Aplikacja komornicza 11 210 18 632 2
Aplikacja sędziowska i prokuratorska 8 522 15 773 2

ArsLege coraz lepsze

W porównaniu do statystyk z zeszłego roku skuteczność i trafność naszych pytań na egzaminach wstępnych wzrosła. Baza pytań w ArsLege ciągle się powiększa, a pytania testowe są dopasowywane codziennie do zmian w aktach prawnych.

Testy na aplikację coraz lepsze.

Testy na najwyższym poziomie

Od 2012 roku specjalnie dla użytkowników organizujemy próbne egzaminy, które poziomem i zakresem są zbliżone do egzaminów organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Poziom trudności pytań testowych jest identyczny do pytań na egzaminach wstępnych.

Zobacz, jak prezentuje się zdawalność naszych egzaminów próbnych ze zdawalnością egzaminów wstępnych w latach 2012-2015.

Testy na aplikację na najwyższym poziomie.
Najtrudniejsze pytania - promocja
Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.