Strona używa
plików cookies.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Testy ArsLege to:

60 000 pytań dla Aplikantów

32 500 zadowolonych Użytkowników

Zobacz więcej
Dzięki ArsLege
w 2017 roku
odpowiedziałbyś
na 94% pytań.

Ranking

Sprawdź jak wyglądają Twoje wyniki z ostatniego egzaminu próbnego. Czy wiesz jak wypadłeś na tle innych osób? Zobacz, na którym jesteś miejscu.
Poniżej przedstawiamy wyniki ostatniego egzaminu tematycznego:
Liczba użytkowników, którzy podchodzili do egzaminu: 189
Procent pytań na które odpowiedzieliście poprawnie: Liczba osób, które zdały egzamin: Osoby, które najlepiej zdały egzamin:
Nick Liczba pytań
poprawnych
Czas
Julia 149/150 00:14:58
Karolina 149/150 00:31:13
Aleksandra 149/150 00:39:38
Sprawdź swoje wyniki
Zdałam pozytywnie egzamin wstępny na aplikację radcowską, więc myślę, że bardzo mi się przydały Państwa pytania. Procent zdawalności testów na Ars Lege pokrywa się idealnie z wynikiem na egzaminie. :-)
Edyta Maliszewska, aplikant
Pytania są świetne, dostałam się również na aplikację adwokacką z 129 pkt. Pytania są dobrym rozwiązaniem jeśli ktoś chce uszeregować i usystematyzować swoją wiedzę. Bardzo mi pomogły, mniej się też stresowałam, wiedząc jak dużo testów rozwiązałam i jak wyglądały moje wyniki:) Będę polecać moim znajomym.
Ewelina Jastrzębska, aplikant
Z dzisiejszego egzaminu na aplikacją radcowską uzyskałem 129 pkt. Wielkie dzięki, wasze testy to najlepszy sposób nauki. Nie chciało mi się wierzyć, że to wystarczy, jednak zakres testow obejmuje taki material ze cieżko wymyśleć inne pytania i odpowiedzi.
Maciej Kosiba, aplikant radcowski
Zdałem egzamin. Korzystanie z Waszego serwisu na pewno mi w tym pomogło, choć egzamin był bardzo wymagający i byłem pewien, że oblałem. Kiedy w poniedziałek ujrzałem wyniki na ekranie komputera to prawie wyskoczyłem z fotela powodowany wybuchem radości. Dzięki i życzę sukcesów w prowadzeniu serwisu arslege.pl
Michał Andrzejewski – aplikant radcowski
Serdecznie dziękuje serwisowi arslege.pl. Dzięki niemu nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie. Na pewno w życiu zawodowym będę również z niego korzystał. Serdecznie Pozdrawiam.
Andrzej Szymczak - aplikacja komornicza

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.