Korzystanie z
portalu oznacza
akceptację regulaminu.
Polityka cookies
Polityka prywatności

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa
Zdaj z ArsLege!

Poradnik aplikanta


Aplikacja radcowska

Przygotowujesz się do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł z którego dowiesz się wszystkiego na temat swojego egzaminu. W jednym miejscu znajdziesz informacje na temat aktów prawnych, pytań z lat ubiegłych, formalności zgłoszenia, zdawalności w latach poprzednich. Dodatkowo, przygotowaliśmy zestawienie całego wymaganego materiału w formie testów, dokumentów oraz audioustaw.

Zobacz więcej

Aplikacja adwokacka

Podchodzisz do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje związane z egzaminem w jednym miejscu. Nie trać czasu na szukanie, sprawdź sam.

Aplikacja komornicza

Uczysz się do egzaminu wstępnego na aplikację komorniczą? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł, z którego dowiesz się gdzie złożyć dokumenty, jak się uczyć i jak postępować po aplikacji. Wejdź i sprawdź.

Aplikacja notarialna

Jeżeli Ty również przystępujesz do egzaminu wstępnego na aplikację notarialną - to tutaj dowiesz się wszystkiego o egzaminie. Sprawdź jak się uczyć, gdzie złożyć dokumenty i jak postępować po zdanym egzaminie. Zobacz sam, czego jeszcze nie wiesz.

Aplikacja sędziowska i prokuratorska

Startujesz na aplikację sędziowską i prokuratorską? Poznaj wszystkie szczegóły związane z egzaminem. Skorzystaj z naszych dokładnych opracowań i ułatw sobie naukę. Zwiększ swoje szanse na pozytywny wynik!

Promuj swoją kancelarię!
Sprawdź, jakim prawnikiem jesteś
Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.