Korzystanie z
portalu oznacza
akceptację regulaminu.
Polityka cookies
Polityka prywatności

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Ogólnopolskie egzaminy próbne na aplikację rozpoczęte!


22-10-2014

Już trzeci rok z rzędu serwis ArsLege organizuje ogólnopolskie egzaminy próbne do aplikacji adwokackiej, radcowskiej, notarialnej, komorniczej i ogólnej.  Akcja ma na celu umożliwić osobom podchodzącym do egzaminów wstępnych we wrześniu sprawdzenie swojego dotychczasowego przygotowania.

REKLAMA

Egzaminy próbne zawierają pytania z aktów prawnych wymaganych na danym egzaminie wstępnym. Udział procentowy pytań jest opracowywany w oparciu o egzaminy wstępne z lat ubiegłych. Dzięki temu użytkownicy rozwiązują test identyczny do tego, który czeka na nich we wrześniu.

Konstrukcja pytań na egzaminach wstępnych jest zbliżona do tych, które pojawiają się na egzaminie. Nasi specjaliści przygotowują pytania tak, aby użytkownicy nie byli zaskoczeni treścią pytań na egzaminie wstępnym.

obraz

Jak to działa?

O egzaminach próbnych użytkownicy są informowani na stronie www.arslege.pl oraz wiadomością e-mail. Do czasu rozpoczęcia egzaminów użytkownicy mogą się na niego zapisać. Egzaminy trwają klika dni, w trakcie których można test rozwiązywać. Po zakończeniu egzaminów dostępne są rankingi, w których można sprawdzić jak wypadło się na tle innych. Udostępniamy również szczegółowe statystyki, w których można sprawdzić stopień przygotowania z każdego aktu.

 

Zdawalność egzaminów próbnych identyczna jak na egzaminach wstępnych!

O poziomie trudności egzaminów próbnych ArsLege świadczy zdawalność, która zbliżona jest do zdawalności egzaminów wstępnych w latach 2012-2013. Egzaminy próbne bardzo dobrze odzwierciedlają poziom egzaminów wstępnych.

zdawalno347263


Kiedy egzaminy?

Pierwsze tury egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą i ogólną odbyły się w marcu i lipcu 2014 roku. Kolejne planowane są w sierpniu i we wrześniu.

 

Zainteresowany?

Sprawdź sam egzaminy próbne na stronie: www.arslege.pl


Promowane aktualności

Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.